PopisNepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Pracovní náplň:
obsluha přiděleného vstřikovacího stroje; kontrola, opracování a balení plastových výrobků pro automobilový průmysl dle pracovního postupu; kontrola dílů dle předepsaného plánu kontrol;

Požadujeme:
min. základní vzdělání; zodpovědný přístup k práci zájem se učit novým věcem; ochotu pracovat na směny

Nabízíme:
stravenky ve výši 70 Kč; svoz zaměstnanců (Přerov - Lipník nad Bečvou - Hranice - Černotín - Milotice nad Bečvou); měsíční odměny; 13. a 14. plat; docházkový bonus Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMilotice nad Bečvou 96, 753 67 Milotice nad Bečvou Mzda minimálně20500 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T06:27:34

Společnost

Ing. Petr Gross s.r.o.
  • Ing. Petr Gross s.r.o.
  • Kontakt : Alena Radová
  • Telefon : +420 733 133 024
  • Adresa : Milotice nad Bečvou 96, 753 67 Milotice nad Bečvou

Klíčová slova

dle

bečvou

kontrola

nepřetržitý

výši

práci

zájem

učit

novým

věcem