PopisNáplň práce: výroba a montáž chladicích systémů, provádění výrobních operací dle návodu, kontrola a testování vyrobených jednotek, vyplňování potřebných dokumentů
Požadujeme: SOU/SŠ v elektrotechnickém oboru, praxe s výrobou, montáží a testováním chladicích systémů, praxe s opravou a servisem chladniček velikou výhodou, manuální zručnost, znalost elektrotechnických schémat a systémů, výborný zrak, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, 2x ročně flexi passy, další firemní benefity
Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 497, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně121 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Laird s.r.o.
  • Laird s.r.o.
  • Kontakt : Karolina McIvor
  • Telefon : +420 736 515 085
  • E-mail : karolina.mcivor@lairdtech.com
  • Adresa : Průmyslová 497, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

systémů

chladicích

praxe

náplň

dotované

znalost

elektrotechnických

schémat

výborný

zrak