PopisNáplň práce:
- lisování, vizuální kontrola výlisků, ruční opracování výlisků (pilníčkem, nožem, vzduchovou pistoli)
- balení výlisků do krabic

Požadujeme:
- manuální zručnost
- schopnost administrativních úkonů (vyplňování úkolových lístků)
- zodpovědný přístup k práci, bezproblémovou a včasnou docházku na směny

Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 5000,- Kč
- práci na pracovní smlouvu v nepřetržitém pracovním režimu
- příspěvek na stravování ve výši 55%
- prémie ve výši až 25% od prvního měsíce
- mimořádná roční prémie
- poskytování veškerých příplatků a mzdových zvýhodnění vyplývajících z nepřetržitého pracovního režimu - příplatek za práci odpoledne, víkendu, ve svátek a další motivační odměny ( za nízkou absenci, pořádek na pracovišti)
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČeskoslovenské armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2018-05-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Linaset, a.s.
  • Linaset, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Hellebrand
  • Telefon : +420 556 317 444
  • E-mail : hellebrand@linaset.cz
  • Adresa : Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Klíčová slova

práci

výši

výlisků

příspěvek

náplň

poskytování

prémie

roční

mimořádná

prémie