PopisNáplň práce:
- vizuální kontrola automobilových dílů
- přesun lehkých dílů ze stanovišť
- lepení plastových dílů
- zakládání materiálu do linky
- montáž
Požadujeme:
- ochotu pracovat na 3směnném provoze
- zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
- pracovitost, spolehlivost, flexibilitu
Nabízíme:
- mzdu 19.500 Kč včetně prémií a bonusů (uvedená mzda je za plný úvazek, při úvazku zkráceném se náležitě krátí)
- příplatek 13 Kč/hod. za práci v odpoledních hodinách
- příplatek 23,50 Kč/hod. za práci v nočních hodinách
- měsíční prémie až do výše 5.100 Kč
- bonus za docházku 1.200 Kč
- dotované stravování
- příjemné pracovní prostředí
- k dispozici nápojové a občerstvovací automaty
- fyzicky nenáročná práce
- práce i na DPČ
V případě zájmu o inzerovanou pozici, zašlete životopis na liberec@jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJOB LEADER CZECH s.r.o.-002, Svárovská 696, 463 03 Stráž nad Nisou Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2018-11-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-21T01:54:18

Společnost

JOB LEADER CZECH s.r.o.
  • JOB LEADER CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Marek Porš
  • Telefon : +420 778 762 555
  • Adresa : JOB LEADER CZECH s.r.o.-002, Svárovská 696, 463 03 Stráž nad Nisou

Klíčová slova

práce

příplatek

kčhod

práci

dílů

hodinách

pracovní

dotované

docházku