PopisVÝROBNÍ - MONTÁŽNÍ TECHNICI *
Požadujeme: schopnost pracovat v týmu, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce: obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, provádění běžných montážních kontrolních činností, manipulační práce, montážní práce prováděné v rámci ČR.
Nabízíme: zázemí stabilní a perspektivní společnosti. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce. Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky. Dotované závodní stravování. Pevný výplatní termín. Firemní oděv.
První kontakt: telefonicky od 7:00 do 15:00 hod. na čísle +420 571 751 323, e-mailem: jana.ondryasova@windowholding.cz nebo osobně Zašová 660, 756 51 Zašová Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWindow Holding a.s. 01, Zašová 660, 756 51 Zašová Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T14:27:42

Společnost

Window Holding a.s.
  • Window Holding a.s.
  • Kontakt : Ondryášová Jana
  • Telefon : +420 571 751 323
  • E-mail : jana.ondryasova@windowholding.cz
  • Adresa : Window Holding a.s. 01, Zašová 660, 756 51 Zašová

Klíčová slova

práce

firemní

zašová

strojů

obsluha

montážní

hod

slevy

pracovní

poměr