PopisPožadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
Místo výkonu práce:
- Husinec - provozovna Sklářská 48 Husinec
- Lážně Toušeň- provozovna Hlavní 458
- Zašová - provozovna Zašová 660, Zašová
Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
Dotované závodní stravování.
Pevný výplatní termín.
Firemní oděv.

info pí. Dvořáková na tel.: 702188238 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWindow Holding a.s. - Husinec - provozovna, Sklářská 48, Husinec - Výrov, 383 01 Prachatice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T15:37:04

Společnost

Window Holding a.s.
  • Window Holding a.s.
  • Kontakt : Radka Dvořáková
  • Telefon : +420 702 188 238
  • E-mail : radka.dvorakova@windowholding.cz
  • Adresa : Window Holding a.s. - Husinec - provozovna, Sklářská 48, Husinec - Výrov, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

provozovna

zašová

hlavní

práce

obsluha

toušeň

týden

dovolené

rámec

zákoníku