PopisNáplň práce:
obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, vyplňování výkazů.

Požadujeme:
dobrou pracovní morálku, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost
Pozn.: Součástí výběrového řízení je manuální zkouška.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ksopuskova@united-polymers.cz,
- telefonicky na čísle: 581 699 535 - paní Katarína Sopůšková.

Místo výkonu práce: United polymers s.r.o., Tovární č.p. 605, 753 01 Hranice Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTovární 605, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně19600 Kč Nastoupit od2018-10-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

United Polymers, s.r.o.
  • United Polymers, s.r.o.
  • Kontakt : Katarína Sopůšková
  • Telefon : +420 581 699 535
  • Adresa : Tovární 605, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

manuální

náplň

paní

hlásit

zasláním

životopisu

ksopuskovaunitedpolymerscz

telefonicky

čísle

katarína