PopisPracovní náplň: vyřizuje došlé objednávky, domlouvá termíny stáček a expedice, komunikuje s přepravci ohledně zajištění dopravy, vytváří potřebné faktury, vyřizuje veškeré celní doklady potřebné pro vývoz a dovoz zboží
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost práce na PC ( MS Office ), zodpovědnost, spolehlivost
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok, prodlužování
Kontakt e-mailem: machova@samson.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPivovar Samson a.s. - pracoviště České Budějovice, Lidická tř. 458/51, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně27200 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

Pivovar Samson a.s.
  • Pivovar Samson a.s.
  • Kontakt : Dana Machová
  • Telefon : +420 386 708 120
  • Adresa : Pivovar Samson a.s. - pracoviště České Budějovice, Lidická tř. 458/51, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

potřebné

vyřizuje

znalost

pracovní

práce

sšvš

vzdělání

aktivní

slovem

písmem