PopisPracoviště: Ostrava - Martinov

Kontakt : V případě zájmu pište na e-mail, volejte, případně je možno zanechání osobního dotazníku na vrátnici areálu v Martinově.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, vedení technologických záznamů
- Kontrola jakosti a nezávadnosti výrobků, zejména podle výsledků vstupní, mezioperační a výstupní kontroly, vedení záznamů
- Vizuální kontrola jakosti výrobků (kontrola svárů, hmotnost)
- Obsluha centrální čistící stanice

Požadavky:
- SOU, SŠ s maturitou, potravinářství nebo mlékárenství velkou výhodou
- Praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou né podmínkou
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnost, kreativní myšlení, proaktivní přístup

Benefity:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování- závodní jídelna
- Možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny
- Po roce příspěvek na penzijní pojištění
- Naše zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením, ochrannými pracovními pomůckami
- Svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny (příspěvek na dopravu).

NEPOSÍLAT UCHAZEČE S DOPORUČENKAMI.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNeurčeno PracovištěMlékárna Kunín, a.s. - provozovna Martinov, Martinovská 3291/46, Martinov, 723 00 Ostrava 23 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Mlékárna Kunín a.s.
  • Mlékárna Kunín a.s.
  • Kontakt : Kamila Langerová
  • Telefon : +420 556 620 191
  • Adresa : Mlékárna Kunín, a.s. - provozovna Martinov, Martinovská 3291/46, Martinov, 723 00 Ostrava 23

Klíčová slova

výrobků

kontrola

příspěvek

jakosti

velkou

záznamů

vedení

technologických

zodpovědnost

pracoviště