PopisPožadavky na uchazeče:
• Střední odborné vzdělání – vyučení v oboru šička, švadlena, prádelenství
• Ochotu pracovat na směny (dvousměnný provoz)

Pracovní náplň:
• Manuální provoz v suchém provozu prádelny (rozvolňování prádla a oděvů)
• Mandlování a tvarování prádla a oděvů
• Obsluha příslušného technického zařízení
• Skládání prádla a oděvů
• Provádění drobných oprav a úprav prádla, oděvů a jiných výrobků

Nabízíme:
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Dvousměnný provoz (ranní, odpolední směna)
• Nástup dle dohody
• Místo výkonu práce: Pardubice

V případě zájmu kontaktujte:
Edita Klatková, tel. +420 466 011 901, e-mail: edita.klatkova@nempk.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKyjevská 44, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
  • Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
  • Adresa : Kyjevská 44, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

prádla

oděvů

dvousměnný

provoz

požadavky

odpolední

úprav

oděvů

jiných