PopisPOŽADUJEME:
- trestní bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný pracovní režim - ranní směny, 1x za tři týdny dopolední směna v sobotu
NÁPLŇ PRÁCE: svážení, praní, mandlování, třídění, rozvoz prádla
PLATOVÉ zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Konakt: Ing. Kateřina Šimková, 774 707 714, 376 571 763, k.simkova@dozpbystrice.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
  • Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
  • Kontakt : Kateřina Šimková
  • Telefon : +420 376 571 763,774 707 714
  • E-mail : k.simkova@dozpbystrice.cz
  • Adresa : Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko

Klíčová slova

požadujeme

vitaminové

zaměstnanecké

benefity

fksp

např

příspěvek

stravování

penzijní

připojištění