Popismísto výkonu práce - Úherce

Požadavky:
o Praxi s dlouhými vidlemi (možnost dodělat oprávnění na VZV)
o Ochotu pracovat v třísměnném provozu
o Spolehlivost
o Základní znalost aplikace Word, Excel

Pracovní náplň:
o Nakládání a vykládání kamionů
o Kontrola dokumentace
o Skenování hotových výrobků
o Náborový příspěvek 7 000 CZK
o Stravování zdarma
o Ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 121kč/DEN nebo příspěvek na ubytování až
20 000 CZK
o Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem (např. Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn
a jiné)
o Služby fyzioterapeuta primo na pracovišti
o 25 dní dovolené
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLogistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Faurecia Plzeň s.r.o.
  • Faurecia Plzeň s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Viktorová
  • Telefon : +420 601 256 175;800 123 295
  • E-mail : Jaroslava.viktorova@faurecia.com
  • Adresa : Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

příspěvek

czk o

ubytování

svoz

stravování

zdarma o

zdarma

dobu

měsíců

poté