PopisPracovní náplň:
• zodpovědnost za příjem, uskladnění, a přípravu zboží k expedici
• manipulace s interní manipulační technikou
• vyplňování dokumentů a jejich zpracování
• zpracování zboží (balení, opatření zboží etiketami, nálepkami)
• provádění inventury, sčítání skladových zásob
• přebírá nákladní dokumnety z oddělení expedice
• kontrola expedovaného zboží

Požadujeme:
• min. výuční list
• trestní bezúhonnost
• pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
• VZV výhodou
• ochotu pracovat na 2 směny

Za to Vám nabídneme:
• 5 týdnů dovolené,
• náborový příspěvek 10 000 Kč,
• příspěvek na stravování ve formě stravenek,
• zajištění dovozu obědů na pracoviště,
• teambuildingové aktivity,
• podpora volnočasových aktivit formou Flexipassu,
• zvýhodněný mobilní tarif,
• bonus k pracovnímu jubileu.

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
Pracovní smlouva: PP na dobu určitou (možnost prodloužení)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFlextronics International s.r.o. [520], Staročernská 226, 53002 Pardubice 2 Mzda minimálně19500 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T10:20:52

Společnost

Flex International s.r.o.
  • Flex International s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Pavlousková
  • Telefon : +420 466 685 722
  • Adresa : Flextronics International s.r.o. [520], Staročernská 226, 53002 Pardubice 2

Klíčová slova

zboží

pracovní

flexipassu zvýhodněný

dovolené náborový

příspěvek

kč příspěvek

stravování

formě

stravenek zajištění

dovozu