PopisMVP: Dobronická č.p. 1256, Praha 4
Kontakt: Rothová Jana, tel.: +420777772551, e-mail: jrt@stoneconnection.com
Náplň práce: Nakládka a vykládka zboží, příjem a výdej zboží, manipulace VZV a jeřábem

Požadavky: Pečlivost a manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, spolehlivost a bezúhonnost, znalost práce na PC, oprávnění na VZV výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, jednosměnný provoz - pracovní doba pouze všední dny 7:00 - 15:30, zajímavou a různorodou práci v příjemném a malém pracovním kolektivu, zaškolení na pozici, nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody: Stravenky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTONE CONNECTION CZECH s.r.o. - 002, areál Vodní stavby, Dobronická 1256, Kunratice, 148 00 Praha 414 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

STONE CONNECTION CZECH s.r.o.
  • STONE CONNECTION CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Jana Rothová
  • Telefon : +420 777 772 551
  • Adresa : STONE CONNECTION CZECH s.r.o. - 002, areál Vodní stavby, Dobronická 1256, Kunratice, 148 00 Praha 414

Klíčová slova

průkaz

práce

výhodou

zboží

vzv

nástup

všední

jeřábnický

výhody