PopisPracovní náplň: uvádění a obsluha hostů, přejímka objednávek, nošení jídel a nápojů, sklizení stolů, usměvavá komunikace s hosty, práce s penězi, po zaučení kasírování.
Požadavky: SOU, zkušenosti s uváděním a obsluhou hostů vítána, kupecké počty, hostinská znalost AJ, nekonfliktní, příjemné vystupování, usměvavý typ, komunikativní, zdravotní průkaz,
Hrubá mzda je závislá na osobním přístupu, zkušenostech popř. rychlosti zaučení, možnost dlouhodobé brigády.
Dlouhý/krátký týden.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování.
Zaslat životopis, popř. scan nebo foto doporučenky z ÚP e-mailem, nechodit na pracoviště. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěHMP plus s.r.o.-002 Restaurace Park, Masarykova 1320/16, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

HMP plus s.r.o.
  • HMP plus s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • Adresa : HMP plus s.r.o.-002 Restaurace Park, Masarykova 1320/16, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

zaučení

příjemné

hostů

popř

možnost

pracovní

průkazhrubá

mzda

závislá

osobním