PopisNáplň práce
- zaskladňování a vyskladňování zboží včetně přípravy na export
- provádění vstupní kontroly při příjmu zboží, měření měřidly a vystavování měřících protokolů - nakládání a vykládání zboží vysokozdvižným vozíkem
- vedení evidence skladu
- balení a třídění zboží Požadavky
- manuální zručnost a zodpovědný přístup
- pracovitost, spolehlivost
- ochota práce přesčas (dle dohody)
- schopnost práce v teamu
- praxe v obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- stravenky
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKovo Kaznějov s.r.o., Kaznějov, Ke Staré mašině 572, 331 51 Kaznějov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Kovo Kaznějov s.r.o.
  • Kovo Kaznějov s.r.o.
  • Kontakt : Jan Beneda
  • Telefon : +420 731 142 181
  • Adresa : Kovo Kaznějov s.r.o., Kaznějov, Ke Staré mašině 572, 331 51 Kaznějov

Klíčová slova

zboží

práce

náplň

přesčas

manuální

zručnost

zodpovědný

přístup

pracovitost

spolehlivost