PopisMísto výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: práce na válcovací trati
Požadujeme: vyučen v oboru, nebo v oboru zámečník , praxe 5 let.
Nabízíme: finanční ohodnocení od 24.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/měs., + 3 dny dovolené, bonus za odpracované plánované směny, příplatky, závodní stravování, odměny za odpracované roky, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá od 6,00 hod do 14,30 hod: Honzíková Pavla, tel.: 371 765 736, e-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVálcovny trub Chomutov, a.s./ Hrádek, Rokycanská 204, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

Válcovny trub Chomutov, a.s.
  • Válcovny trub Chomutov, a.s.
  • Kontakt : Pavla Honzíková
  • Telefon : +420 371 765 736,371 765 719
  • E-mail : honzikova.pavla@steel-holding.cz
  • Adresa : Válcovny trub Chomutov, a.s./ Hrádek, Rokycanská 204, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan

Klíčová slova

práce

odpracované

hod

oboru

kčměs

dobu

příplatky

závodní

stravování

odměny