PopisPokud máte předchozí praxi na pozici SEŘIZOVAČ, můžete se právě Vy stát součástí našeho týmu!
Požadujeme:
- praxi na podobné pozici min. 2 roky podmínkou
- znalost střižných a tažných nástrojů
- zkušenost s postupovými nástroji výhodou
- ochota pracovat v týmu
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, přesnost
- proaktivní přístup při řešení problémů
Náplň práce:
- obsluha a seřizování lisovacích strojů
- výroba a kontrola dílů
- práce s měřícími přípravky (kontrolní přípravky, posuvka, mikrometr apod.)
- úzká spolupráce s nástrojařem
Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem, bonusy, stravenky, od 28 000 Kč
- HPP na dobu neurčitou
- firemní stravovani
- malý pracovní kolektiv
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email: personalni@sorem.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSOREM CZ, s.r.o.-001, Bánskobystrická 114/26, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2018-12-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

SOREM CZ, s.r.o.
  • SOREM CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kundráková
  • Telefon : +420 724 000 275
  • Adresa : SOREM CZ, s.r.o.-001, Bánskobystrická 114/26, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8

Klíčová slova

pozici

praxi

přípravky

pracovní

apod

ohodnocení

finanční

nástrojařem nabízíme

spolupráce

úzká