PopisNástup do pracovního poměru možný ihned!

Náplň práce:

Obsluha tvarovací linky na výrobu tenkostěnných profilů

Co po vás požadujeme:
Jeřábnický ,vazačský a VZV průkaz výhodou (možnost dodělání)
Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené
13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč
Zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
Příspěvek na stravování
Příspěvek 1000 Kč ročně na rekreaci vašich dětí do 15 let (tábor, škola v přírodě,...)
Stabilní a perspektivní zaměstnání
Kariérní růst
další benefity Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMETAL TRADE COMAX, a.s. provozovna Litovel, Víska 36, Litovel, 783 21 Chudobín Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

METAL TRADE COMAX, a.s.
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Kontakt : Blanka Vaigeltová
  • Telefon : +420 315 730 201,724 146 998
  • E-mail : prace@mtcomax.cz
  • Adresa : METAL TRADE COMAX, a.s. provozovna Litovel, Víska 36, Litovel, 783 21 Chudobín

Klíčová slova

nástup

kurzy příspěvek

týdnů

dovolené 13

plat příspěvek

penzijní

připojištění

kč náborový

příspěvek

kč zvyšování