PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: obsluha neelektrických energetických zařízení na rozvod popř. výrobu páry, kondenzátu, vody, tlakového vzduchu, zemního plynu, dusíku, manipulace na zařízení včetně úprav provozně technických parametrů, odpovídá za zacházení s technologickým zařízením dle technických a technologických předpisů, odpovědnost za hospodárné využívání energií, surovin, polotovarů a ostatních materiálů.
Požadujeme: SO, ÚSO obor strojní, obor elektro výhodou, praxe v oboru výhodou, topičský průkaz 4. třídy výhodou.
Nabízíme: zvýhodněné stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru.
Kontakt: od 08:00 do 15:00 hod. si telefonicky sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně20270 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Petra Rollingerová
  • Telefon : +420 477 162 270
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

technických

výhodou

obor

zařízení

místo

topičský

oboru

praxe

elektro

strojní