PopisNáplň práce: obsluha robotického laseru, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou.
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, odpovědnou a zajímavou práci v přátelském a dynamickém týmu, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování,vánoční bonusy, možnost školení a pracovních kurzů, zajištění pracovních oděvů, občerstvení na pracovišti, zajištění pitného režimu.
Smlouva na dobu určitou, možnost prodloužení. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěU Pískovny 308, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

proHeq (CZ) s. r. o.
  • proHeq (CZ) s. r. o.
  • Kontakt : Schambergerová Jana
  • Telefon : +420 379 415 512
  • E-mail : personal@proheq.cz
  • Adresa : U Pískovny 308, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

dobu

pracovních

příspěvek

možnost

zajištění

dopravu

stravovánívánoční

bonusy

školení