PopisPracoviště: Teslova 873/2, Ostrava - Přívoz
Kontakt: e-mailem karin.antoninova @drahtprodukt.cz

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha stroje CNC WAFIOS, Ohýbání drátu
- Bodové svařování na stojanových bodových svářečkách
- Zodpovědnost za produktivitu práce
- Komunikace s výrobním a obchodním oddělením

POŽADUJEME:
- Fyzickou zdatnost a obratnost
- Čtení ve výkresové dokumentaci
- Samostatnost, spolehlivost a schopnost stanovit rozhodnutí
- Ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
- Zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Práci v příjemném kolektivu
- Stravenky
- Nástup možný ihned

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTeslova 873/2, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-28T01:56:36

Společnost

Draht Produkt s.r.o.
  • Draht Produkt s.r.o.
  • Kontakt : Karin Antonínová
  • Adresa : Teslova 873/2, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práci

práce

zajímavou

dokumentaci

samostatnost

spolehlivost

schopnost

stanovit

rozhodnutí

ochota