PopisMísto výkonu práce Staré Čivice.
Nástup možný IHNED.
Požadavky: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, fyzická zdatnost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce: příprava tekutého kovu, kontrola vzorků slitiny, transport kovu pomocí manipulační techniky, čištění a údržba tavicích pecí
Zaměstnanecké výhody:
13.plat, 5 týdnů dovolené, finanční odměna za doporučení nového zaměstnance, možnost nákupu kol za zvýhodněnou cenu, příspěvek na stravování.
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRONAL CR s.r.o. - provozovna, U Panasonicu 282, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-12T00:43:16

Společnost

RONAL CR s.r.o.
  • RONAL CR s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Dolanská
  • Telefon : +420 466 710 518
  • E-mail : veronika.dolanska@ronalgroup.com
  • Adresa : RONAL CR s.r.o. - provozovna, U Panasonicu 282, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6

Klíčová slova

práce

kovu

místo

možnost

výhody13plat

týdnů

dovolené

finanční

odměna

doporučení