PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Zaměstnání dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE:
" práce s UNC, mini bagrem, doprava, obsluha a údržba strojů
POŽADAVKY:
" Řidičský průkaz C + E
" Zkušenost s obsluhou UNC, mini bagru apod.
" Výhodou jeřábnický průkaz
" Zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
" Po zapracování možný růst základní mzdy
" Výkonností odměny
" 5 týdnů dovolené
" Kvalitní OOPP
" Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady)
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Očkování proti klíšťové encefalitidě
" Bezúročné firemní půjčky
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • Kontakt : Petr Skoupý
  • Telefon : +420 730 898 248
  • Adresa : OMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14

Klíčová slova

unc

mini

zapracování

možný

růst

základní

mzdy výkonností

odměny 5

týdnů

dovolené kvalitní