PopisPracoviště: kamenolom Mrač
Požadujeme:
- vyučen
- řidičský průkaz sk.C
- průkaz strojníka
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
- pečlivost ke svěřenému stroji
- kolektivní práce
Náplň práce:
- obsluha kolového nakladače, pásového bagru

Životopisy zasílejte na email jaroslava.necasova@mineral.eu

Dovolená 5 týdnů, stravenky. Nabízíme stabilní práci u silné firmy na stálém pracovišti v přátelském pracovním prostředí.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAMENOLOMY ČR s.r.o. kamenolom Mrač, Mrač, 257 21 Poříčí nad Sázavou Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

KAMENOLOMY ČR s.r.o.
  • KAMENOLOMY ČR s.r.o.
  • Kontakt : Marek Peter
  • Telefon : +420 724 003 439
  • E-mail : jaroslava.necasova@mineral.eu
  • Adresa : KAMENOLOMY ČR s.r.o. kamenolom Mrač, Mrač, 257 21 Poříčí nad Sázavou

Klíčová slova

průkaz

pracoviště

stabilní

bagruživotopisy

zasílejte

jaroslavanecasovamineraleudovolená

týdnů

stravenky

nabízíme

práci