PopisNáplň práce: údžba stroje obalovny a areálu, případně obsluha kolového nakladače, manipulace se vstupními materiály (pomocí nakladače), údržba výrobní linky (obalovny) v provozuschopném stavu, úklid, provádění ročních oprav technologické linky;
Požadavky: manuální zručnost, ochota pracovat, základní znalosti práce na PC, samostatnost;
Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolenou navíc
Výhodou: vyučení v oboru strojní zámečník, opravář strojů nebo elektrikář Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBOHEMIA ASFALT, s.r.o., Šlovice, Šlovice 122, Dobřany, 321 00 Plzeň 21 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2018-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-07T02:18:56

Společnost

BOHEMIA ASFALT, s.r.o.
  • BOHEMIA ASFALT, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Princ
  • Telefon : +420 724 127 947
  • Adresa : BOHEMIA ASFALT, s.r.o., Šlovice, Šlovice 122, Dobřany, 321 00 Plzeň 21

Klíčová slova

práce

obalovny

nakladače

příspěvek

linky požadavky

manuální

zručnostochota

pracovat

základní

znalosti