PopisMísto výkonu práce: Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava
V případě zájmu pište na e-mail.

PP na dobu určitou.

Popis pozice:
- Řízení, obsluha a údržba mechanických strojů a strojů traťové mechanizace (MUV, Puschl, dvoucestný bagr, podbíječky apod.), popř. také silničních dopravních prostředků.
- Práce na stavbě, údržbě a opravách železničního svršku a spodku.

Požadujeme:
- Vyučení nejlépe dopravního nebo strojního zaměření.
- Průkaz způsobilosti k řízení speciálních hnacích vozidel na vlečky.
- Licenci strojvedoucího a doplňkové osvědčení pro celostátní dráhy.
- Zkušenosti s prací na železničním svršku.
- Praxi při obsluze speciálních hnacích vozidel.
- Vazačský a svářečský průkaz je výhodou.

Nabízíme:
- Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti.
- Možnost odborného a profesního růstu.
- Zajímavé finanční ohodnocení.
- Systém zaměstnaneckých benefitů. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAdvanced World Transport a.s.;, Hornopolní 3314/38, 702 62 Ostrava Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-02T02:45:01

Společnost

Advanced World Transport a.s.
  • Advanced World Transport a.s.
  • Kontakt : Martina Gomolová
  • E-mail : volnamista@awt.eu
  • Adresa : Advanced World Transport a.s.;, Hornopolní 3314/38, 702 62 Ostrava

Klíčová slova

speciálních

práce

hnacích

strojů

řízení

železničním

svářečský

vozidel vazačský

obsluze

svršku praxi