PopisMísto výkonu práce: K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně
Kontakt: Tučková Eva, e-mail: eva.tuckova@menziesaviation.com

Náplň práce: kompletní odbavení cestujících na letišti
Požadavky: SŠ vzdělání, nutná znalost anglického jazyka - velmi dobrá úroveň - slovem i písmem, MS Office dobrá uživatelská znalost, reprezentativní vystupování a jednání, organizační schopnosti, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, psychická stabilita, flexibilita, spolehlivost, čistý RT podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: Dlouhodobá práce ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, kariérní a finanční postup, stravenky, firemní mobilní tarif, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, nadstandartní příspěvky ke mzdě, nástup ihned. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMenzies Aviation (Czech), s.r.o. - 001, K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.
  • Menzies Aviation (Czech), s.r.o.
  • Kontakt : Eva Tučková
  • E-mail : eva.tuckova@menziesaviation.com
  • Adresa : Menzies Aviation (Czech), s.r.o. - 001, K letišti č.p. 1049/57, Praha 6 - Ruzyně

Klíčová slova

práce

znalost

dobrá

jazyka

příspěvek

pracovní

postup

finanční

kariérní

poměr