PopisVRCHNÍ MINISTERSKÝ RADA - POSUDKOVÝ LÉKAŘ - PŘEDSEDA POSUDKOVÉ KOMISE V ODDĚLENÍ VÝKONU POSUDKOVÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ
- Služební poměr na dobu neurčitou
- Náplň práce: Vykonává lékařskou posudkovou činnost v posudkové komisi MPSV v rozsahu působnosti ministerstva práce a sociálních věcí, odpovídá za správné posouzení zdravotního stavu občana a důsledků z něj vyplývajících pro účely opravného řízení, připravuje jednání posudkové komise po odborné medicínské stránce. Navrhuje nebo zařizuje potřebná odborná vyšetření posuzovaných občanů, odpovídá za správnost a úplnost podkladové lékařské dokumentace, při jednání posudkové komise hodnotí spolu s odborným lékařem, popř. spolu s dalším posudkovým lékařem zdravotní stav posuzovaného občana podle předložených lékařských zpráv a s přihlédnutím k výsledku event. vyšetření občana při jednání komise, seznamuje posuzovaného občana s výsledkem posouzení a poučuje ho o možnostech dalšího postupu
- Požadujeme: VŠ vzdělání na lékařské fakultě, všechny základní obory specializačního vzdělávání lékařů (včetně oboru praktické lékařství pro děti a dorost) s výjimkou dále uvedených oborů: hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství
- Nabízíme: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick-days, stravenky, ucelený systém vzdělávání zaměstnanců, možnost využití dětské skupiny, motivační odměny
- Více informací na https://www.mpsv.cz/cs/34898
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMinisterstvo práce a sociálních věcí ÚP HK, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně84000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • Kontakt : Zuzana Žižková
  • Adresa : Ministerstvo práce a sociálních věcí ÚP HK, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

posudkové

občana

komise

jednání

posuzovaného

lékařské

posouzení

odpovídá

lékařská

vzdělávání