PopisMísto pracoviště:
- Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Prvotní kontakt:
- tel.: 724 123 951
- e-mail: jozef.vojtasko@nachi.de

Upřesňující údaje:
Popis prac.náplně:
- výkonná asistentka České pobočky NACHI Europe
- kontrola administrativy, účetníctví, denního chodu pobočky
- travel support (hotely, letenky, cest.příkazy)
- nákup, objednávky, logistika,
- marketing, inzerce, organizace veletrhů
- kontrola finančních toků (rozpočet, náklady, bankovní toky)
- zákaznícká podpora pro region Východní Evropy

Požadavky :
- angličtina na dobré úrovni (denní komunikace v angličtině)
- komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
- samostatnost, spolehlivost a trpělivost
- zkušenosti s účetnictvím, výběrovým řízením apod.
- zkušenosti legální a daňové výhodou
- řid. průkaz sk.B výhoda (není podmínkou)

Nabízíme :
- různorodá a samostatná pracovní náplň
- dlouhodobá pozice pro japonskou společnost
- zajímavé platové ohodnocení Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNeurčeno PracovištěNACHI Europe GmbH, organizační složka - sídlo, Obchodní 132, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2018-03-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-13T02:11:12

Společnost

NACHI Europe GmbH, organizační složka
  • NACHI Europe GmbH, organizační složka
  • Kontakt : Jozef Vojtaško
  • Telefon : +420 724 123 951
  • E-mail : jozef.vojtasko@nachi.de
  • Adresa : NACHI Europe GmbH, organizační složka - sídlo, Obchodní 132, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy

Klíčová slova

zkušenosti

kontrola

pobočky

místo

dovednosti

výběrovým

účetnictvím

trpělivost

spolehlivost

samostatnost