PopisNáplň práce:
- cenové nabídky, předávání zakázek do výroby, řešení logistiky
- celkové koučování zahraničního zákazníka - partnera (zákazník B2B - Rakousko, Německo)
Požadavky:
- alespoň částečný technický background - vzdělání stavebního směru velkou výhodou
- němčina na úrovni B2 - denní komunikace se zákazníkem - telefonicky, mailem
- praxe na podobné pozici velkou výhodou
- komunikativnost, loajalita, časová flexibilita
- znalost práce na PC (balík Office) + AutoCAD velkou výhodou ale ne nutnost
- zajímavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
- možnost profesního rozvoje a seberealizace
- příjemné pracovní prostředí, kvalitní moderní zázemí
- příplatek za práci přesčas, so, ne, svátek
- 5 dní dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- režijní ceny na vlastní výrobky
- stabilní zaměstnání u společnosti s více než dvacetiletou historií
Kontakt:
- osobně: Mladoňovice 65
- e-mailem: suman@swn.cz
- telefonicky: 774 660 976
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMladoňovice 65, 675 32 Třebelovice Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

SWN Moravia, s.r.o.
  • SWN Moravia, s.r.o.
  • Kontakt : P. Šuman
  • Telefon : +420 774 660 976
  • E-mail : suman@swn.cz
  • Adresa : Mladoňovice 65, 675 32 Třebelovice

Klíčová slova

velkou

výhodou

telefonicky

náplň

seberealizace

moderní

kvalitní

prostředí

pracovní

příjemné