PopisDoporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 474 319 111v době Po - Pa od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 474 319 111 v době Po - Pa od 9,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: tdaruda@doorhan.com

Místo výkonu práce - DoorHan s.r.o., Královský Vrch č.p. 2018, 432 01 Kadaň 1

Požadujeme - znalost AJ a RJ podmínkou, ochotu pracovat v týmu a plnit zadané úkoly.

Náplň práce - plánování plateb a s tím svázaná komunikace s dodavateli, příprava cestovních příkazů, příprava dokumentů pro externí účetní.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrálovský Vrch 2018, 432 01 Kadaň 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T17:04:48

Společnost

DoorHan s.r.o.
  • DoorHan s.r.o.
  • Kontakt : Taťána Darudová
  • Telefon : +420 474 319 111
  • E-mail : tdaruda@doorhan.com
  • Adresa : Královský Vrch 2018, 432 01 Kadaň 1

Klíčová slova

životopis

příprava

práce

době

hod

doporučenku

úkolynáplň

znalost

podmínkou

ochotu