PopisASISTENTKA JEDNATELE FIRMY S NJ
Náplň práce:
• zajištění kompletní podpory jednatele společnosti
• příprava reportů a prezentací pro vrcholový management společnosti
• překlady, vyřizování korespondence, urgence termínů a pod.
• zpracování pravidelných přehledů na základě poskytnutých podkladů
• komunikace napříč celou společností
• plánování a samostatná organizace meetingů (zasílání pozvánek, zápisy, vedení agendy apod.)
Požadujeme:
• VŠ / SŠ vzdělání
• praxe v administrativě mezinárodní společnosti výhodou
• aktivní znalost německého jazyka (anglický jazyk výhodou)
• velmi dobrá znalost MS Excel (vč. pokročilých funkcí), MS Powerpoint, MS Word,
MS Outlook
• výborné organizační a komunikační dovednosti
• odolnost vůči stresu, vysoká míra samostatnosti – z 80 % podpora jednatele společnosti na dálku
• řidičský průkaz sk. B
• pozice je vhodná i pro absolventy s relevantní praxí
Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní expandující společnosti
• Různorodou a perspektivní práci
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
• Dotované stravování
• 5 týdnů placené dovolené
• Flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
• Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
• Příspěvek na sportovní akce
• Podporu zdravotní prevence
• Místo práce: Č Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKamarytova 2689, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T08:29:49

Společnost

HAUSER spol. s r.o.
  • HAUSER spol. s r.o.
  • Kontakt : Erika Nová
  • Telefon : +420 388 404 345
  • Adresa : Kamarytova 2689, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

jednatele

znalost

mezinárodní

společnosti

dobu příspěvek

dovednosti odolnost

podpora

praxí nabízíme zázemí

relevantní

absolventy