PopisMísto výkonu práce: Pekařská 20, Olomouc.
Náplň práce: prodej letenek na let balonem, sjednávání pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění, poj. majetku, občanů, podnikatelů…), prodej zájezdů. Zkušenosti v pojišťovnictví, případně v oblasti cestovního ruchu víc než vítané, jinak zaučíme. Řidičský průkaz sk. B. i anglický jazyk jsou výhodou. Pracovní doba: Po - Pá: 8.30 - 17.00.
Zaměstnanecké výhody: možnost proletět se balonem, info cesty, výhodné pojištění.
První kontakt možný osobně Po-Pá od 8:30 do 17:00 hod. na adrese pracoviště, telefonicky od 8:00 do 19:00 hod. nebo mailem. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJARO-BALONY.cz s.r.o. - pracoviště Olomouc, Pekařská 348/20, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

JARO-BALONY.cz s.r.o.
  • JARO-BALONY.cz s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Siládiová
  • Telefon : +420 776 497 871
  • Adresa : JARO-BALONY.cz s.r.o. - pracoviště Olomouc, Pekařská 348/20, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

prodej

hod

balonem

pojištění

místo

info

jazyk

výhodou

pracovní