PopisASISTENT/-KA PROVOZU A ÚKLIDU, UKLÍZEČ/-KA
- Místo výkonu práce: Červeněves 98, 503 53 Smidary
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.5.2018
- Náplň práce: úklid kancelářských a provozních prostor firmy, úklid areálu, drobné nákupy v N. Bydžově a okolí, mytí služebních aut, práce s mycími stroji, drobná administrativa, občasná výpomoc ve výrobě
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání
- Nabízíme: stravenky, dovolenou navíc, placené přesčasy
- V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 - 16:00 hod. na tel. č. 778 750 504 (pí. Šmídová) nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: smidova@ortnb.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-20T01:20:05

Společnost

ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Šmídová
  • Telefon : +420 778 750 504
  • E-mail : smidova@ortnb.cz
  • Adresa : ORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary

Klíčová slova

práce

úklid

přesčasy

výrobě

požadujeme

min

nižší

střední

odborné

vzdělání