PopisPrvní kontakt e-mailem: Skopal@dawell.cz

ASISTENTKA VÝVOJOVÉHO ODDĚLENÍ
Firma Dawell CZ s.r.o., zabývající se vývojem průmyslových elektronických přístrojů hledá do svého týmu asistentku vývojového oddělení.
Náplň práce:
" Zajištění chodu kanceláře a vedení administrativy
" Plánování a organizace porad, úkolů
" Komunikace s dodavateli, zpracování nabídek
" Spolupráce na tvorbě dokumentace
Očekáváme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" Samostatnost, aktivní přístup a ochota se učit nové věci
" Komunikativní a přátelskou povahu
" Znalost práce s PC, MS Office
" Znalost AJ
" Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
" Zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
" Možnost odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
" Pružnou pracovní dobu (možnost zkráceného pracovního úvazku)
" Nástup dle dohody
" Pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
Projektové odměny, stravenky, 13-plat, zam. bonusy
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDAWELL CZ s.r.o.-prac., Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

DAWELL CZ s.r.o.
  • DAWELL CZ s.r.o.
  • Kontakt : Ing. David Skopal
  • Telefon : +420 606 070 152
  • Adresa : DAWELL CZ s.r.o.-prac., Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

vývojového

kontakt

týmu možnost

finanční

společnosti odpovídající

úspěšné

zázemí

rozvoje

odborného

příjemném