PopisNástup možný ihned. Vhodné pro absolventy!!!
Náplň práce:
Příjem, výdej materiálu v interním systému, Manipulace s příchozím materiálem, Konsolidace,
Kontrola fyzicky i papírově, Úklid materiálu na pozice
Požadujeme:
Výuční list, Logické myšlení, Dobrá znalost práce na PC, Učenlivost, Flexibilita, Pečlivost
Případní zájemci mohou zaslat životopis na email
Sona.vostra@impulsesupplychain.com
Kontaktní osoba:
Soňa Vostrá a Šárka Pospíšilová DiS.+420 724 454 205 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěImpulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Impulse Logistics s.r.o.
  • Impulse Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Vostrá
  • Telefon : +420 724 454 205
  • E-mail : sona.vostra@impulsesupplychain.com
  • Adresa : Impulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

materiálu

nástup

zájemci

dobrá

znalost

práce

učenlivost

flexibilita

pečlivost případní

zaslat