PopisVhodné i pro OZP.
Náplň práce: kontaktní místo pro české zákazníky a německy mluvící zahraniční zákazníky v oblasti typových výrobků + fakturace.
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou, znalost německého jazyka slovem i písmem, práce na PC, SAP a zkušenost v obchodních vztazích, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti.
Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt: emailem, osobně (8-15hodin). Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMABA Prefa spol.s r.o., Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2018-12-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T02:16:04

Společnost

MABA Prefa spol. s r.o.
  • MABA Prefa spol. s r.o.
  • Kontakt : Soňa Břešťáková
  • Telefon : +420 381 207 016,724 506 363
  • Adresa : MABA Prefa spol.s r.o., Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1

Klíčová slova

zákazníky

práce

vhodné

společnosti

samostatnost

spolehlivost

zodpovědnost

dobré

komunikační

schopnosti zaměstnanecké