PopisMísto výkonu: Praha 1

Pro zajištění bezpečného a plynulého chodu budovy přijmeme spolehlivé pracovníky na velín. Post je charakterem vhodný nejen pro invalidní důchodce i starobní důchodce.

Náplň práce:
* ostraha svěřených prostor
* zajištění pynulého a bezpečného chodu budovy
* práce s EPS, EZS, kamerovým systémem
* drobná administrativa
* práce v 12ti hod. směnách (denní/noční)

Co od vás očekáváme:
* čistý TR
* znalost EPS, EZS, kamerové sytémy
* samostatnost a spolehlivost
* ochotu pracovat ve směnném provozu

Co vám nabízíme:
* veškeré zázemí
* pravidelné vyplácení mzdy
* dlouhodobé a stabilní uplatnění
* uniformu, zázemí
* příjemné a moderní prac. prostředí
* odpovídající finanční ohodnocení

V případě zájmu o pozici nám zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky. Možný osobní kontakt vpracovních dnech 9-11 nebo 13-15 na adrese Průmyslová 566/5, Praha 10, autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 182, 183, 223), sídlíme v 7. patře ve žlutošedé budově.
pravomila.fuksova@indus-czech.cz 602 935 880 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěINDUS, spol. s r.o. - Praha 1, Praha 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2017-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-07-25T16:16:38

Společnost

INDUS, spol. s r.o.
  • INDUS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pravomila Fuksová
  • Telefon : +420 602 935 880
  • E-mail : pravomila.fuksova@indus-czech.cz
  • Adresa : INDUS, spol. s r.o. - Praha 1, Praha 1

Klíčová slova

práce

praha

eps

zajištění

bezpečného

zázemí

chodu

ezs

moderní

ohodnocenív