PopisPracoviště: Třebovická 5543/36, Ostrava - Třebovice
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Náplň práce
- příjem a výdej materiálu a surovin v účetním systému
- evidence skladových zásob
- připrava provedení a zpracování inventury
- spolupráce s ekonomickým oddělením při účetních závěrkách

Požadujeme
- úplné střední vzdělání
- základní znalosti účetnictví
- smysl pro pořádek, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost

Nabízíme
- možnost učit se a zdokonalovat v oboru
- práce v dynamickém týmu
- stabilní zaměstnání
- 5 týdnů dovolené
- možnost 13. platu
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPORFIX a.s., Třebovice, Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava 22 Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

PORFIX a.s.
  • PORFIX a.s.
  • Kontakt : Yvetta Rychlá
  • Telefon : +420 602 532 141
  • Adresa : PORFIX a.s., Třebovice, Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava 22

Klíčová slova

možnost

pracoviště

oboru

znalosti

účetnictví

smysl

pořádek

zodpovědnýpřístup

práci