PopisMísto výkonu práce: Praha
Náplň práce:
Získáte portfolio klientů a Vaším cílem ho bude postupně rozšiřovat a bude obsluhovat klienty nejen z České republiky, ale iklienty pocházejících z Tatarska a Ruské federace
Naučíte se analyzovat potřeby klienta a nabídnout mu to nejlepší řešení v rámci našich služeb
Uplatníte a zdokonalíte své prodejních dovednosti
Budete se muset poprat s mnoha úkoly, rozklíčovat potřeby klientů a vyřešit jejich požadavky tak, abyste za sebou nechali 100% spokojeného klienta
Budete navazovat kontakty s externími partnery a spolupracovat s nimi na nových obchodech

Požadavky:
Jste obchodník srdcem i duší a záleží Vám na spokojenosti klientů
Komuniktivní znalost tatarského jazyka - baškirština, ruský jazyk
Perfektní znalost českého jazyka - slovem i písmem
Mít roční zkušenost z prodeje nebo zákaznického servisu je velká výhoda
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSberbank CZ, a.s. Praha, Hl.m. Praha Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-27T01:01:41

Společnost

Sberbank CZ, a.s.
  • Sberbank CZ, a.s.
  • Kontakt : Klára Pulchartová
  • Telefon : +420 739 482 688
  • E-mail : pulchartova.klara@sberbankcz.cz
  • Adresa : Sberbank CZ, a.s. Praha, Hl.m. Praha

Klíčová slova

znalost

jazyka

klientů

potřeby

místo

spolupracovat

srdcem

obchodník

obchodechpožadavky jste

nových