PopisMísto výkonu práce: Na vápence 14, Praha 3. Kontakt emailem kariera@spcss.cz nebo telefonicky 225515665 od 9:00 - 14:00hod.
Praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti, zkušenost z ostatních oblastí KB výhodou; orientace v síťových a bezpečnostních prvcích (TCP/IP, Firewall, IDS, Endpoint, SIEM etc.) výhodou; orientace v prostředí Cisco, Office 365 (InTune, AIP…) výhodou; zkušenosti s veřejným sektorem výhodou; zájem o moderní nástroje a trendy v daném oboru; znalost angličtiny;
samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, profesionální vystupování v rámci týmu i vůči zákazníkovi.
Náplň práce: Správa autentizačních prvků a přístupových práv; evidence a správa účtů v ICT;
správa logů a protokolů OS, DB, aplikačních serverů a síťové infrastruktury; provádění pravidelných kontrol informačních aktiv; zajištění trvalého výkonu ochranných funkcí při provozu ICT; administrace bezpečnosti OS, DB a síťové infrastruktury; spolupráce při přípravě bezpečnostní use-case pro jednotlivé IS; vyhledávání a ošetřování zranitelností v ICT; metodické řízení správců OS, DB a síťové infrastruktury v oblasti bezpečnosti; spolupráce při tvorbě bezpečnostní dokumentace ICT; spolupráce při řešení bezpečnostních incidentů; návrh rozvojových aktivit v rámci kybernetické bezpečnosti.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilního státního podniku; certifikovaná školení; zapojení do Cyber Security Innovation Lab, Cyber Security Testing Lab, Cyber Security University; možnost nástupu ihned;
odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD).
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNa vápence 915/14, Žižkov, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-23T00:44:29

Společnost

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
  • Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
  • Kontakt : Anna Stružková
  • Telefon : +420 225 515 665
  • Adresa : Na vápence 915/14, Žižkov, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

příspěvek

výhodou

security

cyber

bezpečnosti

infrastruktury

síťové

ict

spolupráce

výkonu