PopisPožadujeme:výborné komunikační a vyjednávací schopnosti a dovednosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, časovou flexibilitu (směnný provoz), výpis z RT, zkušenosti v telefonické a emailové komunikaci, přehled v oblasti bankovních produktů (úvěry, leasingy, pojištění, znalost prodejních procesů)
Očekáváme:samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, seriózní jednání
Náplň práce:efektivní uzavírání obchodů, identifikace potřeb zákazníků, komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb, příprava smluv a dokladů, spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti), práce s finanční hotovostí, kompletní administrativa spojená s prodejem automobilů
Nabízíme:finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém, 45 000 Kč, příjemné pracovní prostředí
Pracovní doba: směnný provoz vč. So+ne
Kontaktujte na uvedený e-mail Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěAndy-auta s.r.o. CB, Slévárenská 758/2, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2018-12-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

Andy-auta s.r.o.
  • Andy-auta s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Jirousková
  • Telefon : +420 606 730 730
  • Adresa : Andy-auta s.r.o. CB, Slévárenská 758/2, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

provoz

znalost

práce

služeb

příjemné

směnný

požadujemevýborné

pojišťovny

banky

finančních