PopisZasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz
Požadavky: dobré komunikační a obchodní schopnosti, pracovní nasazení, časová flexibilita, uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, pečlivost, znalost cizího jazyka výhodou - zejména NJ, praxe na podobné pozici výhodou
Náplň práce: rozpočtování a příprava stavebních zakázek (především podlahy, dveře), zpracování cenových nabídek, zpracování dat, komunikace s oddělením nákupu a zákazníky
Nabízíme:stravenky, zaměstnanecké slevy
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChebská 506/2, Křimice, 322 00 Plzeň 22 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
  • Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Hvízdalová
  • E-mail : andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz
  • Adresa : Chebská 506/2, Křimice, 322 00 Plzeň 22

Klíčová slova

práce

zpracování

znalost

dveře

rozpočtování

příprava

stavebních

zakázek

především

podlahy