PopisVhodné i pro absolventy SŠ nebo VŠ škol, vhodné i pro OZP.
Pracovní náplň:
- Práce s projektovou dokumentací
- Kalkulace a tvorba rozpočtů v programu
- Komunikace se zákazníky
- Prohlídky míst realizace
- Tvorba návrhů rekonstrukcí
- Schopnost vypracování projektové dokumentace - výhodou
Požadujeme:
- Praxi v oboru tvorba rozpočtů a cenové kalkulace elektromontážních silno a slaboproudých instalací včetně poptávek u dodavatelů. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského nám. 141/5, Vnitřní Město, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Šetři světlem s.r.o.
  • Šetři světlem s.r.o.
  • Kontakt : Radovan Horák
  • Telefon : +420 603 862 002PO-PÁod8:00do15:00hod.
  • E-mail : horak@setrisvetlem.cz
  • Adresa : Komenského nám. 141/5, Vnitřní Město, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

tvorba

vhodné

rozpočtů

projektové

dokumentace

výhodou požadujeme

praxi

oboru

cenové

schopnost