PopisNáplň práce: připravování stavebních rozpočtů a cenových kalkulací jednotlivých stavebních projektů, navrhovaní nejlepších technických řešení u stavebních projektů, sestavování cenových nabídek pro investory, účastnění se obchodních jednání, vyhledávání nejlepšího subdodavatele pro našeho investora, vytváření harmonogramů plánovaných stavebních projektů, příprava podkladů pro výrobní oddělení.
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, dobrou komunikaci, ovládání PC a internetu na uživatelské úrovni. Dále požadujeme řidičský průkaz.
Znalost programu RTS nebo programu Ceník stavebních prací podmínkou. Další podmínkou je znalost oboru stavebnictví.
Výhody: mobilní telefon, notebook
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSARPAND s.r.o. - Zlín, Svat. Čecha 302, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-05T02:00:06

Společnost

SARPAND s.r.o.
  • SARPAND s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Sušila Lubomír
  • Telefon : +420 577 991 011
  • Adresa : SARPAND s.r.o. - Zlín, Svat. Čecha 302, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

stavebních

projektů

cenových

podmínkou

programu

náplň

požadujeme

samostatnost

zodpovědnost

dobrou