PopisStavební společnost z Prahy 10 se zaměřením na hydroizolace přijme technika - rozpočtáře.
Náplň práce: Příprava stavebních zakázek

Nabízíme:
zázemí prosperující stabilní stavební společnosti
práce v přátelském kolektivu
dlouhodobý zaměstnanecký vztah
získání kvalitní praxe

Požadujeme:
dobrá znalost práce na PC - MS Office (především Excel), soubory formátu *.dwg
zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
vhodné i pro studenty/ky škol se stavebním zaměřením

Údaje o Vás, popř. životopis zasílejte na adresu: prochazkova@izostok.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIZOSTOK, s.r.o. - 002, Moskevská 659/63a, Vršovice, 101 00 Praha 101 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-28T11:46:28

Společnost

IZOSTOK ,s.r.o.
  • IZOSTOK ,s.r.o.
  • Kontakt : Monika Procházková
  • Telefon : +420 603 471 701
  • Adresa : IZOSTOK, s.r.o. - 002, Moskevská 659/63a, Vršovice, 101 00 Praha 101

Klíčová slova

práce

stavební

pečlivost vhodné

především

excel

soubory

formátu

dwg zodpovědnost

samostatnost

škol