PopisZamK
Pracoviště: 28. října 3348/65, Moravská Ostrava
Kontakt osobně na adrese pracoviště nebo e-mailem: jiri.pavlinec@cz.abb.com

Náplň práce:
-Je zodpovědný za sestavení, monitorování a aktualizaci projektového plánu
-Ve spolupráci s projektovým týmem definuje projektové balíčky/strukturu projektu, nákladů, přiřazuje zdroje
-Analyzuje aktuální stav projektu vs. budoucí plán (zdroje, náklady, rizika, projektové milníky)
-Analyzuje projektové požadavky s projektovým týmem
-Komunikuje se zákazníkem, projektovým týmem
-Sleduje a reportuje vývoj projektu (plnění, náklady, rizika, změny)
-Spolupracuje na řízení změn

Požadavky:
-Zkušenost s projektovým řízením/plánováním
-Anglický jazyk - komunikativní znalost
-Schopnost pracovat v mezinárodním týmu
-Výborné organizační a komunikační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, přípěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěABB s.r.o., Moravská Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně39000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

ABB s.r.o.
  • ABB s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Pavlinec
  • E-mail : jiri.pavlinec@cz.abb.com
  • Adresa : ABB s.r.o., Moravská Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

projektovým

projektové

projektu

náklady

rizika

příspěvek

stravování

týmemsleduje

telefon

reportuje