PopisMÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1

KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Maternová Dita Ing., e-mail: dita.maternova@cefceurope.com

Náplň práce: . Asistence členovi vedení společnosti (v oblastní pracovní i soukromé), administrativa, domlouvání schůzek, příprava písemností a podkladů na jednání, zápisy z jednání, spoluúčast na obchodních schůzkách atd.

Na této pozici je nutná denní komunikace v čínském jazyce s nadřízeným manažerem a s kolegy z mateřské společnosti. Praxe v mezinárodní společnosti vítána, odpovídající vystupování a zkušenosti na obdobné pozici vítány. Znalost českého a příp.anglického jazyka na komunikativní úrovni. Pohovory po předchozím zaslání CV v čínském a českém jazyce na email: Dita.maternova@cefceurope.com .

Profil vhodného kandidáta

- Ideálně znalost čínštiny a češtiny, znalost angličtiny výhodou
- Komunikační dovednosti, profesionální vystupování, flexibilita
- Organizační schopnosti
- Práce pod časovým tlakem a přesčasové hodiny. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-28T00:52:19

Společnost

CEFC Group (Europe) Company a.s.
  • CEFC Group (Europe) Company a.s.
  • Kontakt : Dita Maternová
  • E-mail : dita.maternova@cefceurope.com
  • Adresa : Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

společnosti

znalost

pozici

práce

vystupování

jednání

jazyce

čínském

pohovory

úrovni