Popis(12 plat. tř.)
Pracovní náplň: zejména právní činnost v oblasti přenesené a samostatné působnosti spočívající zejména v poskytování právních konzultací a stanovisek, vedení správních řízení, dozor nad zákonností postupů MěÚ v oblasti výkonu přenesené působnosti, podíl na tvorbě dokumentů v samostatné působnosti, podíl na tvorbě obecně závazných právních předpisů města, vnitřních předpisů, event. zastupování města v soudních řízeních.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu - obor právo, schopnost samostatného rozhodování, znalost obecně závazných právních předpisů, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Uchazeč bude podroben zkoušce osvědčující uvedené znalosti.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemné přihlášky zasílejte v termínu do 31.1.2019 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník.

Více informací na www.mesto-rakovnik.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně23630 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

Město Rakovník
  • Město Rakovník
  • Kontakt : Renáta Kameníková
  • Telefon : +420 313 259 121
  • Adresa : Husovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

právních

působnosti

předpisů

tvorbě

města

zejména

obecně

závazných

oblasti

přenesené